1397/10/13 11:00 ق ظ
کد خبر : 71265
رشد 12درصدی صادرات پتروشیمی خراسان
مدیر عامل پتروشیمی خراسان با اشاره به صادرات 62 میلیون دلاری محصولات پتروشیمی خراسان تا دی ماه امسال گفت: در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 12 درصد افزایش صادرات داشته ایم .
به گزارش سهام انرژی به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی خراسان حسین شفیعی مدیر عامل این پتروشیمی  با اشاره به صادرات 62 میلیون دلاری محصولات پتروشیمی خراسان در 9 ماه اخیرگفت: در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 12 درصد افزایش فروش صادراتی داشته ایم که با تدابیر اندیشیده شده تا پایان سال سعی خواهیم کرد تا رکورد صادرات محصولات پتروشیمی خراسان را بهبود ببخشیم.
وی همچنین درباره آمار تولید محصولات این شرکت گفت: در پایان 9 ماه امسال 468 هزار تن اوره ، 274 هزارتن آمونیاک و 15 هزار و 800 تن ملامین در پتروشیمی خراسان تولید شده که مطابق با برنامه است.
عضو هیات مدیره پتروشیمی خراسان  گفت: طرح توسعه پتروشیمی خراسان تحت عنوان اوره و آمونیاک 2 در دست اقدام است.
وی با اشاره به تاسیس شرکت پتروشیمی شرق گفت: این شرکت با ترکیب سهامداری شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی و پتروفرهنگ ثبت شده و هم اکنون به دنبال تامین منابع مالی، مجوز خوراک و منابع آب مورد نیاز پروژه هستیم.
شفیعی میزان اشتغالزایی این طرح را در طول 4 سال اجرای پروژه 1500 نفر و پس از انجام طرح در هنگام تعمیر و نگهداری میزان اشتغال مستقیم را 350 نفر اعلام کرد.


 
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :