١٣٩٨/٠٢/١١ ٧:٤٤ ق ظ
کد خبر : ٧١٣٨٠
روابط عمومی بیمه تجارت نو خبر داد:
بیمه تجارت‌نو ۱۰میلیارد تومان خسارت به‌ کمیته امداد پرداخت کرد
در چهارمین مرحله پرداخت خسارت به مددجویان سیل زده کمیته امداد خمینی (ره)، یک فقره چک به مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال از سوی بیمه تجارت‌نو در وجه این نهاد صادر شد.
به گزارش سهام انرژی از روابط عمومی بیمه تجارت نو، در راستای جزئیات خسارت‌های پرداختی، رئیس شورای فنی بیمه تجارت‌نو با اشاره به اینکه در میان شرکت‌های بیمه‌ای تاکنون این حجم خسارت پرداخت نشده و برای نخستین بار توسط مجموعه تجارت‌نو محقق شد، اظهار داشت: درچهار مرحله بیش از ۱۲۸میلیارد و ۹۲ میلیون ریال به کمیته امداد امام خمینی(ره) خسارت پرداخت شده که واریز مابقی در فواصل زمانی صورت خواهد گرفت.
سیدکاظم ملکوتی تعداد پرونده های بازدید شده خسارت را ۲۸ هزارواحدو بیشتر آنها را مربوط به موج دوم سیل اعلام کرده و افزود: خسارت‌ها برای ۲۳استان کشوربوده و در این بین تاکنون برای حدود ۴۰ هزار واحد مسکونی مددجویان امداد اعلام خسارت شده است.
وی اعلام رقم کل خسارت مورد تعهد بیمه تجارت‌نو را به دلیل کارشناسی دقیق‌تر موکول به روزهای آینده کرده و اظهارداشت: طبق قراردادهای اتکایی که بیمه تجارت‌نو با بیمه مرکزی و بیمه گران اتکایی دارد ۱۳ درصد از خسارت براساس آیین نامه ۷۶ به صورت اجبار نزد بیمه‌مرکزی پوشش بیمه اتکایی دارد و مابقی به شکل قراردادهای مازاد سرمایه و مازاد خسارت با لیدری بیمه‌مرکزی تحت پوشش بیمه اتکایی قرار گرفته است.
گفتنی است؛ در جریان بازدیدهای میدانی، ارزیابی و پرداخت خسارات ناشی از سیل‌های اخیر، نیما نوراللهی مدیرعامل بیمه تجارت‌نو همواره تاکید داشته؛”با توجه به شرایط سخت به وجود آمده، تلاش تمامی پرسنل این است که خسارات مددجویان دراسرع وقت پرداخت شود. همانطورکه بارها گفته‌ایم تا پایان در کنار مددجویان آسیب دیده کمیته امداد امام خمینی(ره) ایستاده‌ایم.”
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :