١٣٩٨/٠٣/٢١ ٢:٤٦ ب ظ
کد خبر : ٧١٤٢٠
پیشرفت فاز نخست پتروشیمی هنگام از ۷۳ درصد گذشت
پیشرفت فیزیکی فاز نخست پتروشیمی هنگام از مرز ۷۳ درصد عبور کرد.
به گزارش شرکت پتروشیمی هنگام، براساس برنامه‌ریزی‌ها، خردادماه امسال اقدام‌های متعددی از جمله نصب کانوکشن ریفرمر اولیه، راکتور تولید آمونیاک و برج جداسازی CO2 با مجموع وزن بالغ بر ۱۵۰۰ تن در این مجموعه انجام شده است.
برپایه این گزارش، تنها در خردادماه امسال حدود ۱۱ درصد از وزن کل تجهیزات ثابت و مخازن در واحد آمونیاک پتروشیمی هنگام نصب شد. با این اقدام‌ها فاز نخست پتروشیمی هنگام به پیشرفت فیزیکی ۷۳ درصدی رسیده است.
براساس این گزارش، با مدیریت و برنامه‌ریزی دقیق امور اچ‌اس‌یی و همچنین نظارت و پیگیری دیگر همکاران مجموعه در بخش ساختمان و نصب، رکورد ۵.۵ میلیون نفر ساعت کار بدون حادثه در پتروشیمی هنگام ثبت شد.
پتروشیمی هنگام با ظرفیت تولید روزانه ۲۲۰۰ تن آمونیاک در فاز نخست و ۳۵۰۰  تن اوره و گرانول در فاز دوم در حال آماده‌سازی در زمینی به مساحت ۲۵ هکتار در فاز ۲ منطقه ویژه اقتصادی پارس (عسلویه) است.
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
توسط :
موافق : [0]
مخالف [ 0]
این حقیقت ندارد، پتروشیمی هنگام سال ۸۶ تاسیس و سال ۹۲ فعالیت اجرایی خود را شروع کرده و باید طبق قرارداد و برنامه سال ۹۵ هر دو واحد اوره و امونیاک ان راه اندازی می شد که اکنون فقط واحد امونباک سه سال از برنامه عقب تر است، در ضمن پیشرفت بخش ساختمان و نصب صرفا در بخش امونیاک در این ۵ سال به ۵۴ درصد رسیده و با این حساب حداقل ۴ سال دیگر واحد امونیاک راه اندازی خواهد شد، از سرنوشت واحد اوره کسی اطلاعی در دست ندارد، پیشنهاد می کنم گزارش جامعی از این شرکت تهیه فرمایید، سایت نفتی ها دو گزارش جامع از فجایع مدیریتی این شرکت منتشر کرد.
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :