١٣٩٨/١٠/١٥ ٩:٥٥ ق ظ
کد خبر : ٧١٧٦٥
نگاهی به لایحه بودجه سال۹۹؛
گلمرادی: دولت برای دوگانه سوز شدن خودروها به مردم وام دهد
عضو کمیسیون انرژی مجلس ارائه وام به متقاضیان دوگانه‌سوز کردن خودروها را ضروری دانست و نسبت به عدم افزایش جایگاه‌های سوخت سی.ان.جی انتقاد کرد.
به گزارش سهام انرژی، علی گلمردای عضو کمیسیون انرژی مجلس، با اشاره به ضرورت در نظر گرفتن منابعی برای ارائه تسهیلات و وام به متقاضیان دوگانه‌سوز کردن خودروها در لایحه بودجه سال 99، گفت: با توجه به افزایش قیمت بنزین و هزینه‌های بالای دوگانه سوز کردن برای صاحبان خودروها و خانواده‌ها باید برای متقاضیان این مهم وام و تسهیلات در نظر گرفت.
نماینده مردم بندر ماهشهردرمجلس شورای اسلامی ادامه داد: افزایش تقاضا برای دوگانه سوز کردن خودروها منجر به کاهش قطعات آن شده است لذا دولت باید مدیریت خود را افزایش دهد تا مردم به درهای بسته نخورند.
همچنین بنابراین گزارش ادیانی عضو دیگر کمیسیونن انرژی مجلس گفته بود، افزایش جایگاه‌های سوخت و دوگانه سوز کردن خودروها را ازجمله اقدامات ضروری برای افزایش استفاده از سوخت پاک دانست و گفت: کمیسیون تلفیق بودجه سال 99 باید منابعی را نیز برای ارتقاء جایگاه‌های CNG در نظر بگیرد چراکه کم کاری در این زمینه مشهود است.
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: وزارت نفت باید تلاش مجددی برای دوگانه‌سوز کردن خودروها آغاز کند./خانه ملت
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :