١٣٩٨/١٠/٢٨ ١١:٢٠ ق ظ
کد خبر : ٧١٧٨٢
معاون وزیر نفت در امور گاز گفت:
شرایط عرضه گاز مایع در بورس انرژی مساعد است
منتظر تربتی معاون وزیر نفت با بیان اینکه عرضه گاز مایع از چند ماه گذشته تاکنون در بورس انرژی به خوبی در حال انجام است، گفت: زیرساخت‌ها برای انجام این مهم فراهم شده است.
به گزارش سهام انرژی، حسن منتظر تربتی مدیرعامل شرکت ملی گاز و معاون وزیر نفت درخصوص کم و کیف عرضه گاز مایع در بورس انرژی، گفت: خوشبختانه عرضه گاز مایع در بورس انرژی از چند ماه گذشته به خوبی در حال انجام است و زیرساخت‌ها برای انجام این مهم به درستی فراهم شده است و این عرضه به طور مدام با قیمت و مشتری مناسب انجام می شود لذا از بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری بیشتر در این حوزه دعوت می‌کنیم.
معاون وزیر نفت در امور گاز ادامه داد: بیش از ۸۰ درصد کالا‌های مورد نیاز بخش گازرسانی و انتقال گاز به دست سازندگان ایرانی تولید می‌شود، ارتقای استاندارد کالا‌ها در شرکت ملی گاز ایران بسیار مهم بوده و افزون بر این، مساله تامین کالا‌ها نیز دارای اهمیت است.
به گفته مدیرعامل بورس انرژی علاوه بر توافق  صورت گرفته در زمینه پذیرش "گاز مایع صادراتی" با شرکت ملی گاز و عرضه آن، در زمینه عرضه "گاز طبیعی" نیز تفاهم لازم صورت گرفته و جلسات کارشناسی برگزار شده است./خانه ملت
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :