١٣٩٩/٠٨/٢٩ ١٠:٣٦ ق ظ
کد خبر : ٧٢٢٥٨
مدیرعامل مدبران اقتصاد خبر داد:
سهام پتروشیمی بوعلی و اروند به زودی در بورس عرضه می شود
عشقی نژاد گفت: سهام پتروشیمی بوعلی تا پیش از رسیدن به زمستان عرضه اولیه می شود و اروند در حال طی مراحل پذیرش در بورس است.
به گزارش سهام انرژی، جواد عشقی نژاد، مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری مدبران اقتصاد، ضمن تاکید بر حمایت همه جانبه از سهام هلدینگ خلیج فارس و زیرمجموعه هایش ، در خصوص آخرین وضعیت عرضه های اولیه دو شرکت پتروشیمی بوعلی سینا و پتروشیمی اروند توضیح داد.
وی با اشاره به اینکه مراحل درج و پذیرش پتروشیمی بوعلی سینا به اتمام رسیده است، گفت: این شرکت در صف عرضه اولیه بورس تهران برای هفته های آینده قرار گرفته است.
وی همچنین به آخرین وضعیت پذیرش پتروشیمی اروند در بورس هم اشاره کرد و افزود: اروند هم در حال طی مراحل پذیرش است و در فاصله کوتاهی از پتروشیمی بوعلی سینا ، عرضه اولیه اش انجام خواهد شد.
به گفته عشقی نژاد پیش‌بینی می‌شود سهام بوعلی پیش از رسیدن زمستان عرضه اولیه شود.
عشقی نژاد در ادامه به حمایت همه جانبه از سهام هلدینگ خلیج فارس و شرکت های زیرمجموعه اشاره کرد و گفت: با حمایت های بسیار خوب از این مجموعه ، طی سه ماه ریزش بازار که شاهد افت بیش از 40 درصدی شاخص کل بودیم، سهام هلدینگ خلیج فارس با وجود برگزاری مجمع، تقسیم سود نقدی و همچنین افزایش سرمایه فقط 27 درصد اصلاح قیمتی داشته است.
برچسب ها
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :